TOP-TRAKTORY.CZ

servis

Aby váš stroj zůstal v trvale dobré kondici, je potřeba dodržovat interval servisních prohlídek. I když věříme, že vámi zakoupený stroj bude sloužit dlouhá léta bez problémů, je to přece jen stroj, který se zkrátka porouchat může. Někdy postačí rada po telefonu, jindy bude potřeba zásah servisního technika. Vždy jsme připraveni pomoci vám, proto se na nás neváhejte obrátit.

 

Nákupem u nás vše teprve začíná ...

 

garanční prohlídky - záruční i pozáruční servis - příprava a zajištění STK
originální náhradní díly

Naše dílna

Nabízíme kvalitní servisní zázemí. O vaš stroj se postará technik s letitou praxí, kterého nezaskočí žádný problém. Právě díky této praxi a získaným zkušenostem  vám můžeme nabídnout nadstandardní péči. 

IMG_20210223_163508.jpg

IMG_20210223_163738.jpg

Značkové díly

Samozřejmostí je používání značkových náhradních dílů při opravách stroje. Jsme nezávislí a máme vlastní síť dodavatelů originálních náhradních dílů přímo z EU za lepší ceny než konkurence. Opravy provádíme v co nejkratším možném termínu.

Mobilní servis

Servis provádime primárně v naší dílně, kde máme všechno potřebné vybavení. Sem můžete  stroj po předchozí domluvě přivést. Pokud je to nutné disponujeme také mobilním servisem a servis tak za určitých podmínek můžeme provést i u vás doma, či ve vaší firmě. Pokud nelze servis provést na místě, zajistíme převoz stroje. Servisní zásah objednávejte s dostatečným předstihem.


Akce

Lišta

Pro více informací nás kontaktujte