TOP-TRAKTORY.CZ

podzimní zemědělec - Lysá nad labem

5. - 8. 10. 2023

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

 • Široký výběr zemědělské techniky: Na našem veletrhu budou představeny nejnovější modely traktorů, sklízecí techniky, sekaček, postřikovačů a mnoho dalšího. Prohlédněte si a testujte techniku od předních světových výrobců.
 • Speciální ceny na vystavenou techniku: Máte jedinečnou příležitost získat techniku za zvýhodněné ceny. Naši vystavovatelé nabídnou exkluzivní slevy a výhodné finanční podmínky.
 • Workshopy a přednášky: Návštěvníci veletrhu budou moci účastnit se různých workshopů a přednášek, kde se dozvíte o nejnovějších trendech v zemědělském sektoru a získáte cenné rady od odborníků.

  Přednáška - Implementace agroenvironmentálně-klimatických opatření v rámci Strategického plánu SZP.

  Termín přednášky: 6.10.2023 v 10.00 na výstavě v Lysé nad Labem.

  AEKO je jedno ze stěžejních plošných opatření ve Strategickém plánu pro Společnou zemědělskou politiku České republiky na programové období 2023–2027. AEKO je poměrně rozsáhlý komplex různě zaměřených intervencí, jejichž podmínky jsou navrženy tak, aby motivovaly zemědělce k ochraně a zlepšení životního prostředí při hospodaření na zemědělské půdě. Podmínky AEKO reagují zejména na úbytek druhové početnosti rostlin i živočichů a špatný stav půd (vodní a větrná eroze, acidifikace, dehumifikace a utužení). Svým nastavením intervence AEKO chrání a zlepšují všechny složky životního prostředí, krajinu a její vlastnosti, přírodní zdroje, půdu a biologickou rozmanitost.

 • Networkování: Vytvořte nová obchodní spojení a setkávejte se s dalšími profesionály ve vašem odvětví. Veletrh Zemědělské techniky je ideálním místem pro rozšiřování vaší sítě kontaktů.

Důležité informace:

 • Termín: 5 - 8. října 2023
 • Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem
 • Otevírací doba: 9:00 - 17:00

Těšíme se na vaši účast na Veletrhu Zemědělské techniky v Lysé nad Labem. Buďte připraveni na nejnovější inovace, atraktivní ceny a inspiraci pro zlepšení vaší zemědělské činnosti.

Více informací na: www.vll.cz

Akce

Lišta

Pro více informací nás kontaktujte